Педофіл з Донбасу півтора роки ґвалтував власну доньку

Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, у поле зору працівників міліції також не потрапляв.

Майже півтора року тривали муки 15-річої мешканки Горлівки, яка боялася власного батька і мовчала про те, що він її ґвалтує.

Ця жахлива історія почалася з того моменту, коли 13-річна дівчинка прийшла додому і розповіла рідним, що піддалася зґвалтуванню з боку невідомого негідника. Саме цей факт, вважають в даний час працівники міліції, і підштовхнув рідного батька до інцесту.

Як повідомили правоохоронці, заява про притягнення до кримінальної відповідальності надійшла від бабусі дівчинки. В кінці-кінців, підліток не витримала постійних принижень і розповіла все бабусі.

Ситуація в цій сім'ї складалася таким чином: мати дівчинки вже кілька років перебувала в місцях позбавлення волі, але ще на волі жінка була позбавлена батьківських прав за аморальний спосіб життя і невиконання обов'язків по вихованню доньки.

Батько одружився вдруге, в іншій сім'ї народилася донька, зараз їй чотири роки. Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, у поле зору працівників міліції також не потрапляв.

"Його вчинок не укладається в голові. Коли приїхали його заарештовувати, він відразу все зрозумів. На допитах поводиться стримано, не заперечує провини, розповідає про те, що відбулося у подробицях", - розповідають у міліції.

Як розповіли горлівські вартові порядку, все відбувалося у той момент, коли мачуха потерпілої йшла на роботу в нічну зміну. Саме цим і користувався батько, при цьому залякував доньку фізичною розправою, у випадку, якщо вона кому-небудь розповість про те, що відбувається.

Наразі слідство по справі триває, вирішується питання про порушення кримінальної справи за низкою статей Кримінального кодексу України.

Читайте також:

У Петербурзі затримали українця, який ґвалтував третьокласницю

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

У Донецьку викрили величезну мережу порностудій

П’яний відпочивальник розправився з закоханими за надто "голосний" секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: