Педофіл знаходив своїх жертв у дитбудинках та всиновлював їх

Москвич всиновлював сиріт з дитбудинків для своїх утіх. Пізніше хлопці самі знаходили йому нових жертв.

У Москві 33-річний чоловік всиновлював хлопчиків у дитбудинках для сексуальних утіх.

У поле зору оперативників чоловік потрапив в жовтні 2009 року. Разом з іншим педофілом він протягом декількох років знущався над хлопчиками. Наразі його затримали.

Примітно, що з жертвами найчастіше його знайомили такі ж підлітки. Чоловік заманював дітей до себе додому, де дозволяв їм пограти в комп'ютерні ігри, сидіти Інтернеті і дивитися DVD.

Потім він пропонував випивку, після чого, користуючись їх алкогольним сп'янінням і безпорадністю, вступав з ними в сексуальний зв'язок. Пізніше він давав хлопцям гроші, запрошував в кіно.

Хлопці боялися розповідати батькам про те, що трапилося, тому збоченцю все сходило з рук.

Кілька років тому чоловік усиновив з дитячого будинку 12-річного хлопчика виключно для своїх утіх. Коли хлопцеві виповнилося 15 років, прийомний батько втратив до нього будь-який інтерес і став підшукувати собі нового «синочка».

Так, у липні 2007 року для сексуальних утіх затриманий купив собі в іншого педофіла 14-річного хлопчика, який втік з притулку. Сума операції склала 15,5 тис. рублів.

Цей же хлопчина в березні 2009 познайомив чоловіка з ще одним підлітком. Він запропонував молодикові покататися на машині. Той погодився. Прокотившись по нічній Москві і випивши чималу кількість спиртних напоїв, чоловік поглумився над хлопчиськом.

Разом з іншими педофілами він часто їздив по дитячим будинкам та притулкам. Збоченці приглядали собі все нових і нових жертв. Працівники дитячих установ не підозрювали про їх брудні думки.

За професією підозрюваний був охоронцем у великого комерсанта і знав, як пустити пил в очі.

Під час обшуку у чоловіка була виявлена порнографічна продукція за участю неповнолітніх.

Читайте також:

Батько запоров сина на смерть через звинувачення вчительки

Школяр облив однокласника спиртним та підпалив

Двоє п'яних вбили священика, який зробив їм зауваження

Чоловік зарізав дантиста через звук бормашини 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: