Пенсіонер-дачник розстріляв трьох сусідів і покінчив життя самогубством

Пенсіонера характеризували з позитивного боку. Раніше зловживав спиртним, але останні 15 років не пив зовсім, тому що "закодувався".

У Росії в Ярославській області пенсіонер Олександр Синіцин застрелив на своїй присадибній ділянці трьох сусідів, а потім покінчив життя самогубством. Всі потерпілі були мешканцями міста Ярославля. Причини події зараз з'ясовує слідство.

За попередніми даними, 70-річний пенсіонер пострілами з незареєстрованої мисливської рушниці вбив трьох дачників. Жертвами злочинця стали раніше судимий безробітний, співробітниця підприємства "Ангел" і пенсіонер. Також поранена завгосп школи-саду, їй надана медична допомога. Всі вони в момент буйства пенсіонера знаходилися в будинку навпроти. Після цього Синіцин повернувся до себе на город і застрелився сам.

За словами начальника штабу міліції Некрасівського району Анатолія Потушіна, пенсіонера характеризували з позитивного боку. Раніше зловживав спиртним, але останні 15 років не пив зовсім, тому що "закодувався".

Як розповідають місцеві жителі: "Ми Олександра Дмитровича давно знаємо, 15 років він не пив. Закодувався. Нещодавно ювілей відзначав, і теж ні краплі в рот. А тут, мабуть, зірвався ".

Тепер слідчим належить з'ясувати, що штовхнуло пенсіонера на цей страшний злочин і звідки в нього взялася незареєстрована зброя. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Читайте також:

У США відбулося найбільше масове вбивство за 25 років

На Чернігівщині мисливець підстрелив жінку, яку сплутав із зайцем

У Дніпропетровській області зарізали вагітну жінку і забрали дитину

Труп чоловіка провисів в парку півроку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: