Пенсіонер не виніс новорічних свят і наклав на себе руки

Пенсіонер не виніс довгих свят і пов'язаного з цим безперервного вживання алкогольних напоїв та покінчив життя самогубством,

У місті Колпіно Ленінградської області чоловік, не винісши довгих свят і пов'язаного з цим безперервного вживання алкогольних напоїв, покінчив життя самогубством, виплигнувши з балкона. За свідченням сусідів, останніми словами 59-річного самовбивці були: "Хай живе Новий рік!". Саме цю фразу він прокричав в половині другого ночі, викинувшись з висоти.

Як говорять мешканці будинку 11 по вулиці Володарського, їх сусід відзначав Новий рік без перерви близько трьох тижнів. Видно, під кінець у самовбивці вже стали виявлятися ознаки білої лихоманки. Йому навіть почали увижатися біси.

Тіло чоловіка було виявлене під балконом його квартири, в руках він стискав фіранку, яку зірвав з вікна. Як встановили співробітники міліції, з'ясувавши обставини суїциду, загиблий почав відзначати Новий рік алкогольними напоями ще 25 грудня і продовжував пити цілі три тижні.

Це не єдиний труп, виявлений в Колпіно за новорічні свята. В ніч з 31 грудня на 1 січня в місцевому парку були знайдені тіла двох жінок - обоє з різаними ранами в області шиї і голови. Тіла жінок лежали в 30 метрах один від одного. Подвійне вбивство розслідується міліцією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: