Пенсіонер отруїв дружину ртуттю, намагаючись повернути її кохання

Спонукальним мотивом підступного отруйника було бажання вселити дружині відчуття, нібито вона потребує його турботи.

Поліція Великобританії узяла під спостереження пенсіонера, який планомірно труїв свою дружину ртуттю. Спонукальним мотивом підступного отруйника було бажання вселити дружині відчуття, нібито вона потребує його турботи.

28 серпня 69-річний Уїльям Доулінг був засуджений до 350-денного тюремного висновку з дворічним відстроченням покарання. Протягом 18 місяців він знаходитиметься під спостереженням поліції.

Як встановив суд, пенсіонер намагався отруїти свою власну дружину і потім самостійно вилікувати її, аби відродити в ній померле кохання. Зловмисник додавав ртуть в чай дружини щонайменше п'ять разів, коли та приходила до нього в будинок. В результаті цього 64-річна жінка відчувала такі симптоми отруєння як безпам'ятність, розлад шлунку і головні болі. Проте фатальної шкоди її здоров'ю ртуть не нанесла.

Подружжя, проживши разом 28 років, вирішило роз'їхатися в лютому 2008 року. За словами адвоката засудженого Пола Люіса, "дії, які були їм (Доулінгом) зроблені, мали на меті лише те, аби стурбувати дружину і таким чином викликати в ній потребу в турботі чоловіка, а це відродило б їх стосунки".

"При визначенні серйозності вашого злочину бажання... повернути її не має значення, - заявив суддя Роберт Браун при виголошенні вироку. - Має значення те, що Ви - не знавець медицини, і лише завдяки щасливому випадку Вашій дружині не була завдана серйозної шкоди".

Нагадаємо, на Тернопільщині через ревнощі, чоловік позбавив життя власну дружину. Хоч молоде подружжя алкоголем не захоплювалося, - злочин чоловік скоїв саме після посиденьок із друзями.

Все почалося зі сварки після якої жінка вночі зібрала речі і вирішила піти до батьків. Але чоловік наздогнав дружину та наніс 13 ножових поранень. Жінка ще майже півкілометра проповзла на світло ліхтаря, сподіваючись на порятунок… але її врятували не змогли.

Читайте також:

На Тернопільщині чоловік вбив власну дружину через ревнощі

Через ревнощі чоловік зарізав трьох людей

Чоловік забив кулаками 70-річного залицяльника дружини

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: