Пенсіонер застрелив людей за зайняте місце на парковці

62-річний француз, що відкрив з рушниці стрілянину по сусідах, не поділив з ними місце для паркування.

Мешканець французького селища Душі-ле-Міне, який убив 13 квітня двох людей, не поділив зі своїми жертвами місце для паркування.

За даними місцевої поліції, молода пара, що приїхала в гості до родичів, щоб показати свою новонароджену дитину, поставила автомобіль недалеко від будинку колишнього муніципального службовця (його ім'я не повідомляється), що йому сильно не сподобалося.

Розсердившись, він проколов шини припаркованого автомобіля. Як відзначає місцевий прокурор, у цей момент чоловік був п'яний.

Побачивши це, власник автомобіля пішов до нього, щоб отримати пояснення. Назустріч господареві машини чоловік вийшов зі свого будинку з рушницею. Через декілька секунд він відкрив вогонь. В результаті стрілянини молода пара загинула. Вік жертв – близько 20 років.

Закрившись в своєму будинку, 62-річний француз погрожував накласти на себе руки. У переговори з ним вступила поліція, яка приїхала на місце випадку. Через деякий час вбивця здався.

Він був допитаний поліцією, а в середу, 15 квітня, йому належить з'явитися перед прокурором по звинуваченню в умисному вбивстві.

Читайте також:

Продюсера The Beatles і Шер визнали винним у вбивстві

Французький пенсіонер "розважався" стріляниною по сусідах

На Чернігівщині підприємець застрелив конкурента

Невідомий зчинив стрілянину в кафе в Голландії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: