Пенсіонер, збираючись на курорт з подружкою, напоїв сірчаною кислотою знайому і обікрав

На допитах 70-річний чоловік зізнався, що чудово розумів, який страшний біль завдає своїй жертві, але це його не зупинило.

На Донеччині 70-річний чоловік вбив свою 85-річну знайому, напоївши її сірчаною кислотою. Пенсіонер збирався на курорт із подружкою, і йому конче необхідні були гроші.

Як розповів слідчий, зі своєю майбутньою жертвою Іван Петрович був знайомий давно і нерідко допомагав їй по господарству. Напередодні трагедії вона попросила його полагодити дірявий дах і пообіцяла заплатити. Жінка отримувала 2 пенсії - вона доглядала свою самотню сліпу сусідку, яка вже не могла самостійно пересуватися і жила у неї в будинку.

Вирішивши заволодіти грошима обох бабусь і наявними у них орденами і медалями часів Великої Вітчизняної війни, чоловік близько 10 ранку приїхав до них на велосипеді нібито для ремонту даху.

Озирнувшись на подвір'ї, він знайшов сплячу господиню під прибудованим до будинку навісом. Насильно утримуючи її, він влив їй в рот привезений з собою в невеликій ємності розчин сірчаної кислоти. Пізніше на допитах він зізнався, що чудово розумів, який страшний біль завдає своїй жертві, але це його не зупинило.

З кишені пенсіонерки він забрав 3 тисячі гривень, виніс з будинку десяток військових нагород і поїхав.

За кілька хвилин, співробітниця соціальної служби виявила потерпілу, і та ще була жива. Однак термінова госпіталізація не врятувала її від смерті - опіки від прониклої в шлунок кислоти виявилися несумісними з життям.

Як стало відомо в ході слідства, незадовго до описаних подій Іван Петрович придбав путівки в один з пансіонатів на узбережжі Азовського моря для себе і якоїсь своєї подруги. Виїзд був запланований на наступний після вбивства день.

Розплатою за злочин для пенсіонера може стати довічний тюремний термін.

Читайте також:

Обкурений чоловік сприйняв колегу за упиря і зарізав його

У Хмельницькому чоловік у спідниці облив сірчаною кислотою екс-дружину

У миколаївському СІЗО перерізав собі горлянку чоловік, який на Різдво перестріляв рідню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: