Пенсіонерка-"шопоголік" загинула під грудою товарів

Через численні покупки в невеликому помешканні бабусі практично не залишалося місця для проживання.

Джоан Кеннейн
dailymail.co.uk
Джоан Кеннейн
77-річну мешканку Великобританії, яка було одержима пристрастю до покупок, завалило ще не розпакованими товарами прямо у власному будинку в пригороді Манчестеру. Щоб дістати тіло померлої, поліцейським два дні довелося розгрібати купу майна.

Британська преса повідомляє, що Джоан Кеннейн загинула під обвалом електротоварів та валіз з одягом та прикрасами, які накопичувалися у неї останні 16 років.

Тільки різноманітних шарфів у пенсіонерки знайшли 300 штук. Крім того, правоохоронці виявили численні парасольки і відеокасети. Кеннейн накопила так багато речей, що для пересування будинком у неї залишався лише вузький прохід шириною 60 сантиметрів. Товарами також був завалений її гараж та автомобіль.

Тіло пенсіонерки знайшли після того, як вона не з'явилася на прийом до лікаря. Два дні дві слідчі бригади з шести поліцейських розгрібали мотлох. Як виявилось, загибла попрямувала в спальню для пошуку дрібниці, яка їй раптово знадобилася - там її і накрив обвал.

За даними судмедекспертів, Кеннейн померла болісною смертю від обезводнення організму всього за декілька діб до Дня дарунків, що святкується у Великобританії 26 грудня.

Страшна смерть міс Кеннейн - відставного оператора телефонної компанії BT і ревної католички, що регулярно відвідувала церкву, - шокувала її сусідів.

За словами близького друга загиблої, Роя Морана, пенсіонерка накопичувала речі з того часу, як оселилася в цьому будинку вартістю 250 тисяч доларів. Одного дня чоловік поцікавився у неї, навіщо їй три сотні шарфів. Кеннейн відповіла, що їй необхідні шарфи різних кольорів та відтінків.

За словами Морана, його подруга годинами ходила гіпермаркетами Marks & Spencer, John Lewis та Ikea. Пенсіонер каже, що навіть йому було страшно заходити в будинок до своєї приятельки, тому що на нього постійно щось сипалося зверху.

Сусідка загиблої згадує, що один раз допомогла Кеннейн на її прохання прибратися в салоні її автомобіля Rover Metro. На це жінки затратили 4 години, так багато товарів довелося витягнути. Серед знайденого в салоні авто мотлоху виявилися горщики, 6 парасольок, свічник Ikea і навіть важкий масляний радіатор.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: