Пенсіонерка викрила хабарника

У Донецьку було викрито районного чиновника, який займався махінаціями із землею.

Чиновника районного управління земельних ресурсів у Донецьку впіймали на махінаціях.
 
Викрила його пенсіонерка, яка ледь не втратила більшу частину своєї присадибної ділянки в центрі міста. 

Навесні 2007 року бабуся вирішила оновити всю документацію - генплан та технічний паспорт. Документи підписали практично всі інстанції, за винятком головного фахівця райуправління земельних ресурсів Семенюка. 

Новою власницею ділянки, як з'ясувалося, стала теща того самого пана Семенюка, який відмовився підписувати документи. Розповідає пресі про те, що територія була нічийною - донька Семенової і дружина землевпорядника Семенюка. За її словами, всі мають рівні можливості, тож кожен може стати власником ділянки в середмісті. 

Врегулювання ситуації чекали від виконкомівської комісії. Проте районний архітектор коментарів уникає. А заввідділу житлово-комунального господарства району заявив, що її голова на лікарняному, а без нього комісія нелегітимна. 

На питання, а навіщо ж ви тоді приїхали, чиновник незворушно відказує: повідомити, що комісія не працюватиме.
Зараз бабусина ділянка, яка розташована в самісінькому центрі міста коштує десятки тисяч доларів. Як розказали в приватній розмові фахівці з нерухомості, це в Донецьку вже далеко не перший випадок. 

За їх словами для того, щоб стати власником чужого майна, треба зовсім не багато. Все вирішують розмір хабара чи родинні зв’язки у землевпорядних установах.

ВідеоЗемельний скандал у Донецьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: