Пенсіонерку вбили через телепередачу про те, як її постійно грабують

Санітарка сільської поліклініки побачивши сюжет про свою підопічну, яку постійно грабують, вирішила і собі нажитися на пенсіонерці. Її подільники закатували бабусю та її сина-інваліда до смерті.

У Пермському краї санітарка, побачивши, як в одній з телепередач знайома їй бабуся скаржиться на попереднє пограбування, навела на неї злодіїв повторно. Стара жінка та її син-інвалід померли від тортур грабіжників.

Причиною для нападу на будиночок Анастасії Новосьолової стала телепрограма, підготовлена у вересні 2009 року. У ній розповідалося, що 85-річну пенсіонерку регулярно грабували свої ж односельці.

Старенька і її син-інвалід, глухонімий від народження, отримували на двох велику по сільським мірками пенсію. Наприклад, у передачі розповіли, як двоє молодих людей побили жінку і змусили показати, де сховані цінності. У бабусі забрали навіть медалі.

І найголовніше - говорилося, що пенсіонерка після численних випадків грабежу не стала звертатися до міліції, їй було соромно, що вона не вміє писати.

"Моїх сліз не дочекаєтеся, - я й не таке бачила!" – відповідала бабуся-ветеран.

Наталія, санітарка з місцевої поліклініки, одразу впізнала в пенсіонерці одну з пацієнток і тут же запропонувала повторно її пограбувати.

На перегляду телесюжету були запрошені друг і подруга санітарки, які теж відразу оцінили виграшне становище.

Вже пізніше на допитах трійця зізналася, що особливо тиснути на стареньку не збиралися, але здивувалися, коли пенсіонерка на їх вимогу віддати накопичене раптом не погодилася.

Пошуки грошей по будинку не увінчалися успіхом. І тоді група злочинців почали бити стареньку і її сина, щоб ті зізналися, де накопичення. Побої продовжувалися, поки обидва не перестали кричати, а потім і дихати.

Обнишпоривши будинок, злодії знайшли 70 000 рублів (17 880 грн). Ще 45 тисяч молодчики просто не знайшли, вони лежали в кишені загиблої.

Вже через півтори години оперативники затримали трьох підозрюваних - 25-річну Олену, її 28-річного брата Леоніда і ту саму Наталю - санітарку місцевої лікарні.

За фактом подвійного вбивства Слідчий комітет порушив кримінальну справу. Всі троє визнали свою провину.

Також стало відомо, що представники телекомпанії, яка вже одного разу прославила Новосьолову, днями знову приїжджали за вже відпрацьованою адресою, щоб зняти новий сюжет.

Нагадаємо, що злочини, в жертвами який стають літні люди, останнім часом поширилися. Так, у Москві напередодні Дня Перемоги 92-річну пенсіонерку побив палицею власний син та відібрав медаль і сухий пайок, видані на 65-у річницю Великої Перемоги.

Читайте також:

Жінка зарізала чоловіка, який облив її окропом

Колишній спецназівець розстріляв з рушниці дружину та дочку

Батько кілька років ґвалтував своїх трьох дочок

Чоловік убив сусіда по камері й з'їв його легеню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: