Пензенський канібал вбивав та їв людей, щоб переконати кохану повернутися

Дата публікації
Перегляди
4841
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пензенський канібал вбивав та їв людей, щоб переконати кохану повернутися

Людожер вів моторошний щоденник, в якому детально описував свої злочини / Фото: Твой день

23-річний юнак докладно описував у своєму щоденнику, як вбивав людей, а потім різав їхні тіла та з'їдав внутрішні органи.

Росія шокована звірствами "пензенського канібала" з міста Бєлінський, який впродовж трьох років вбивав людей і вирізав у них та з'їдав печінку й серце.

Поки слідчі з'ясовують мотиви, якими керувався Олександр Бичков, обираючи жертв, ЗМІ дізналися подробиці з його щоденника. Людожер з Бєлінського описував свої злочини як полювання та їв їхні органи з заради самоствердження з метою повернути кохану дівчину.

"Свєтка вигнала, - писав він у щоденнику, цитує газета "Твой день". - Сказала, що я - ганчірка, а не вовк. Я їй доведу. Адже вона не знає. І говорити їй нічого не можна".

На допиті людожер зізнався, що вбивства вселяли в нього впевненість. Часто після кривавого злочину, відмивши сліди, Олександр вирушав до своєї коханої і намагався переконати її повернутися.

"Піду до Свєтки, - написав він після чергового вбивства. - Може, вона перестане нити і зрозуміє, що я самотній вовк".

Зараз затриманий дає свідчення і в подробицях описує, як розправився зі своїми жертвами. Слідчі не впевнені в його психічному здоров'ї, і найближчим часом відправлять чоловіка на психолого-психіатричну експертизу.

Вже зараз експерти припускають, що причини його патологічних відхилень, можливо, варто шукати в тяжкому дитинстві. За словами сусідів, родина Бичковим була неблагополучною. Діти росли без батька, мати випивала і примушувала дітей за гроші скопувати городи сусідам, збирати металобрухт.

"Маніяками насамперед стають діти алкоголіків, над якими знущалися в дитинстві. Потім додаються підліткові комплекси, агресія, жорстокість", - розповів психіатр-криміналіст Михайло Виноградов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4841
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація