Під час розбору котельні загинув солдат

21-річний юнак, який проходив строкову службу в Чернівцях, загинув на військовому полігоні під час розбирання будівлі старої котельні.

21-річний юнак, який проходив строкову службу в 300-му полку в Чернівцях, загинув на військовому полігоні в Сторожинецькому районі під час розбирання будівлі старої котельні.

До звільнення з армії юнаку, який родом із села Букачівці Рогатинського району Івано-Франківської області, залишалося кілька днів.

Українська армія
УНІАН
До звільнення з армії юнаку залишалось кілька днів...
За словами військового прокурора Чернівецького гарнізону Юрія Боброва, за фактом загибелі солдата порушено кримінальну справу за частиною другою 425 статті Кримінального кодексу (недбале ставлення військовослужбовців до своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки), яка передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

Слідство встановлює коло осіб, винних у трагедії. До його проведення залучено працівників військової контррозвідки УСБУ. Призначено низку експертиз.

За попередніми висновками, до робіт на аварійній будівлі командування полку не мало права залучати солдат, які не мають спеціальної підготовки та знань.

Як повідомляє ряд буковинських ЗМІ, 11 жовтня прапорщик з двома солдатами строкової служби розбирали будівлю старої котельні на військовому полігоні в Сторожинецькому районі. Через недотримання техніки безпеки під час проведення цих робіт на 21-річного солдата впала несуча стіна, яка фактично проїхалася по спині хлопця, зірвавши та змістивши м’язи.

Через три години, не приходячи до тями, солдат помер у Сторожинецькій районній лікарні від зовнішньої кровотечі. Лікарі вважають, що врятувати хлопця через складність травм було неможливо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: