Під час жертвоприношення в Туреччині постраждали 3 тисячі людей

На святкуванні Курбан-Байрам в Туреччині близько трьох тисяч людей отримали порізи і ножові поранення.

Більшість травмувалися через власну необережність.

Попри те, що в Стамбулі муніципалітет виділив для забиття скотини спеціальні місця, багато мешканців міста різали баранів, овець і корів прямо на вулицях, узбіччях доріг, в парках, біля своїх будинків, на будівельних майданчиках і набережних, зазначає газета "Міллієт".

На першій шпальті видання публікує фотографію стамбульського району Бейлебеї, на якій видно, що від крові убитих в Курбайн-Байрам тварин морська вода біля пристані на березі Босфору стала червоною. Знімок журналісти назвали "Всюди кров"; вони також звернули увагу європейських спостерігачів на антисанітарні умови здійснення обряду.

До речі, влада Туреччини заборонила жертвоприношення в громадських місцях ще два роки тому, проте багато місцевих жителів цю заборону порушують. Вони мотивують це великими витратами як на придбання жертовної тварини, так і на оренду місця, де вона буде забита професійними м'ясниками.

Втім, попри численні порушення, влада 14-мільйонного Стамбулу оштрафувала всього 31 людину, повідомляють турецькі ЗМІ.

Курбан-Байрам вчора відзначали мусульмани всього світу. За традицією ісламу, вони відвідували мечеті та кладовища, здійснювали повне обмивання та жертвоприношення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: