Під Києвом суддю спалили у власному авто

За двадцять п'ять кілометрів від Києва у власному авто спалили суддю вищої інстанції.

За двадцять п'ять кілометрів від Києва у власному авто спалили суддю вищої інстанції. Суддю спалили  не намагаючись приховати докази, які засвідчують особу загиблого.

Слідчі визнають тільки за п'ять діб і після експертизи зубних протезів, що в авто знаходилось тіло самого судді Михайла Михайлюка.

За однією інформацією, за два дні до пожежі Михайлюк зненацька зник із поля зору родичів. За іншою, живий та здоровий суддя у понеділок рано-вранці поїхав на роботу. Із примусу чи з власної волі він опиниться за двадцять п'ять кілометрів від столиці, невідомо. Але останню версію опосередковано підтвердять самі слідчі. У легенях жертви експерти знайдуть кіптяву. Це може означати, що в охопленому вогнем авто, була ще жива людина.

"Або в момент запалення авто він був живий і дихав безпосередньо цим повітрям і кіптява потрапила в легені, або був у безпритомному стані", говорить керівник відділу нагляду за розслідуванням злочинів проти життя Євген Пашков.

У бензобакові машини правоохоронці виявили залишки ґнота. Але щоб знищити всі свої сліди, убивці скористалися бензином. Його залишки слідчі знайшли на задньому сидінні, де сиділа жертва.

"Я думаю, що вони, щоб додати жару, могли поставити пару каністр пластикових чи пляшок з бензином", говорить експерт з криміналістики Олег Єльцов.

На інтернет-сторінці Вищого господарського суду викладено всі розглянуті справи. Прізвище Михайлюка востаннє згадується десятого грудня 2008 року. Він із двома колегами залишає і далі чинним рішення суду першої інстанції - 40 мільйонів штрафу одному з облгазів.

У світовій практиці вважається, що якщо замовне вбивство не розкривають упродовж двох діб, його не розкриють ніколи. Від можливого дня замовного вбивства судді Михайлюка вже минуло сім днів.

Детальніше – на відео ТСН.

Читайте також:
Суддя, машина якого згоріла під Києвом, живий і спілкується з міліцією
Міліція шукає суддю, чиє авто знайшли спаленим
ГПУ: обгоріле тіло, знайдене під Києвом, належить судді Михайлюку

ВідеоСуддю спалили у власному авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: