Підлітка, який вісім разів вистрілив у матір, визнали винним

Американський суд визнав 12-річного хлопчика за винного у вбивстві матері.

Слідство встановило, що підліток навмисно вистрілив в свою матір Сару Мадрід вісім разів. Трагедія сталася минулого року у США.

Захист наполягав, що хлопчик не хотів вбивати матір, а лише намагався відповісти на образи і приниження. Підліток розповів поліцейським, що мати кричала на нього і била його.

Як стверджував звинувачений, причиною сварки, що закінчилася вбивством, стало невиконання домашніх обов'язків. Посварившись із матір'ю, хлопчик дістав з шафи в спальні пістолет і кілька разів вистрілив в неї.

Під час суду співмешканець Сари Мадрид Альфонсо Мундос розповів, що після вбивства хлопчик віддав йому вже розряджений пістолет. Він відзначив, що навчив хлопчика, як поводитися зі зброєю з метою самооборони.

Представники звинувачення наполягали, що хлопчика потрібно судити як дорослого, проте суддя вирішив, що його справа повинна розглядатися в суді у справах неповнолітніх.

Цьому допомогли свідчення психолога і психіатра, які підтвердили, що мати піддавала свого сина фізичним і вербальним знущанням.

Покарання у справі про вбивство Сари Мадрид буде визначене 23 січня. Проте, згідно з законами штату Арізона, хлопчик повинен бути звільнений, коли йому виповниться 18 років.

За останній час це вже другий випадок в Арізоні, коли діти вбивають своїх батьків. У листопаді восьмилітньому хлопчику в цьому штаті були пред'явлені звинувачення в подвійному вбивстві - свого батька і людини, що знімала кімнату в їх будинку.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: