Підлітки дві години катувати хлопчика-інваліда, а потім пішли кататися з гірки

Семеро людей від 13 до 22 років нещадно били хлопця дві години. Серед них були навіть дві дівчини-школярки, які брали участь у розправі нарівні з хлопцями.

П'яна група підлітків напала на хворого на епілепсію юнака і дві години по-звірячому його била, а потім пішла в льодове містечко, після чого спокійно продовжила розпивати алкоголь біля його тіла. Інцидент стався у Катав-Іванівську Челябінської області.

21-річний студент Женя Логінов був тихим хлопцем. Він хворів на епілепсію, соромився своєї хвороби, тому важко сходився з людьми. В основному сидів за комп'ютером. Щоправда, у нього було кілька хороших друзів.

Під вікнами Женіної квартири - вхід у підвал. Там збираються місцеві хулігани, які тиняються по місту. Одного разу компанія буйно веселилася, і Женя зробив їм зауваження. Ті проігнорували прохання хлопця, і на допомогу Женя покликав своїх друзів. Почалася бійка, в якій у темряві хлопець впустив мобільний телефон.

Всю решту вечора і наступного дня він переживав цю втрату. На мобільний він кілька місяців збирав з пенсії по інвалідності. Женя рвався спуститися в цей підвал і пошукати там, але родичі не пускали.

Непомітно вислизнувши з квартири, Женя в сутінках і сигаретному чаду розгледів кілька сірих постатей. Велика частина нічної компанії залишилася на місці, підлітки були все ще п'яні після нічного загулу.

Женя несміливо запитав у них, чи не знаходили вони телефон. Підлітки, впізнавши в хлопцеві недавнього кривдника, кинулися на нього з кулаками. Семеро людей від 13 до 22 років били хлопця дві години. Били в повну силу і без жалю. Серед них були навіть дві дівчини-школярки, вони брали участь у розправі нарівні з хлопцями.

Після побоїв вони залишили стікаючого кров'ю в підвалі, і пішли в льодове містечко кататися з гірки. Повернувшись, вони продовжили пити пиво, а на труп в кутку навіть ніхто не звернув уваги.

За цей час рідні обшукали Женю, і брат заглянув у підвал. Підлітки кинулися тікати, але за кілька годин всі вони були в міліції.

Щоправда, за ґратами опинився тільки найстарший. Решта занадто молоді, щоб тримати їх під вартою.

Читайте також:

У Житомирі чотири школярки жорстоко побили молодшу дівчинку

У Харкові в’єтнамець біля школи жорстоко побив палицею двох підлітків

Донецькі дівчата влаштували в елітній школі "нежіночу" бійку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: