Підліткова жорстокість?

Суд присудив 15-річного жителя Харківської області до 10 років ув'язнення за крадіжки й убивство.

Сокира
...коли бабуся заходила в будинок, злочинці підкралися до неї ззаду і по черзі нанесли їй удари обухом по голові.
Апеляційний суд Харківської області присудив 15-річного 9-класника однієї із сільських шкіл Балаклейського району Харкова до 10 років позбавлення волі за серію крадіжок майна, незаконне заволодіння транспортними засобами, розбійний напад і навмисне вбивство.

Про це повідомила державний обвинувач, старший прокурор відділу підтримки державного обвинувачення в судах прокуратури Харківської області Олена Шемаєва.

До його приятеля-співучасника, 14-річного 6-класника цієї ж школи, суд вирішив застосувати примусовий захід виховного характеру та направити його до професійно-технічного училища соціальної реабілітації строком на 3 роки.

Це рішення суд прийняв, зважаючи на те, що на час здійснення злочинів він не досяг віку притягнення до кримінальної відповідальності.

Зі слів Шемаєвої, старший зі злочинців жив без батьків (опікуном була тітка), а в молодшого був вітчим.

Обох за місцем навчання характеризували негативно.

"Із квітня по листопад 2006 року вони вчинили низку зухвалих корисливих злочинів", - сказала Шемаєва.

У різний час доби вони непомітно зламували двері, вибивали вікна в будинках, за якими вони стежили, у деяких кіосках і магазинах.

Вони викрадали звідти продукти харчування, одяг, радіо- і побутову техніку, косметичні набори й набори інструментів, мотоцикли, гроші й т.п.

Серед краденого були запальнички, шоколад, торти, морозиво.

"Усього підлітки викрали майна на десятки тисяч гривень, яке продавали, роздавали знайомим або ж залишали в лісі," - сказала Шемаєва.

В одному населеному пункті вдень вони побачили у дворі жінку, який було вже за 80.

Озброївшись сокирою, знайденою біля дров, і скориставшись моментом, коли бабуся заходила в будинок, злочинці підкралися до неї ззаду і по черзі нанесли їй удари обухом по голові.

Внаслідок цих ударів вона впала, стекла кров'ю та померла на місці. Потім злочинці проникнули в будинок, де викрали 2050 гривень.

Вирок суду ще не набув чинності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: