Піднято тіла загиблих шахтарів

У Краснодоні піднято з-під землі тіла усіх чотирьох гірників, які загинули в неділю внаслідок шахтної аварії.

Станом на 7 годину ранку 31 жовтня у місті Краснодон Луганської області на шахті ім. 50-річчя СРСР ВАТ ”Краснодонвугілля” вилучено з-під завалу та піднято на поверхню тіла чотирьох гірників, які загинули 28 жовтня внаслідок обрушення породи. 

шахта
Архів
Як повідомляє прес-служба Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, до аварійно-рятувальних робіт було залучено шість відділень Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Мінвуглепрому. 

Нагадаємо, 28 жовтня в шахтоуправлінні імені 50-річчя СРСР ВАТ "Краснодонвугілля" стався обвал породи.
 
В аварію потрапили 8 гірників, четверо з яких опинилися в активній зоні завалу і були смертельно травмовані. Четверо гірників вийшли з-під обвалу самостійно. Двоє з них отримали травми різного ступеня тяжкості. 

Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу за фактом загибелі чотирьох гірників. Справу порушено за ст. 272 ч. 2 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, спричинило загибель людей). 

Керівництво відкритого акціонерного товариства "Краснодонвугілля" пообіцяло виплатити родинам загиблих гірників шахти імені 50-річчя СРСР більш як 1 мільйон гривень.
 
На шахті працює 1800 осіб, діє два очисних забої. Річний видобуток на шахті за 2006 рік становив 847 тисяч тонн. Лаву, в якій відбулася трагедія, мали ввести в експлуатацію через тиждень. На час трагедії там завершувався монтаж вугільного комбайну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: