Піднято тіла загиблих шахтарів

У Краснодоні піднято з-під землі тіла усіх чотирьох гірників, які загинули в неділю внаслідок шахтної аварії.

Станом на 7 годину ранку 31 жовтня у місті Краснодон Луганської області на шахті ім. 50-річчя СРСР ВАТ ”Краснодонвугілля” вилучено з-під завалу та піднято на поверхню тіла чотирьох гірників, які загинули 28 жовтня внаслідок обрушення породи. 

шахта
Архів
Як повідомляє прес-служба Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, до аварійно-рятувальних робіт було залучено шість відділень Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Мінвуглепрому. 

Нагадаємо, 28 жовтня в шахтоуправлінні імені 50-річчя СРСР ВАТ "Краснодонвугілля" стався обвал породи.
 
В аварію потрапили 8 гірників, четверо з яких опинилися в активній зоні завалу і були смертельно травмовані. Четверо гірників вийшли з-під обвалу самостійно. Двоє з них отримали травми різного ступеня тяжкості. 

Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу за фактом загибелі чотирьох гірників. Справу порушено за ст. 272 ч. 2 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, спричинило загибель людей). 

Керівництво відкритого акціонерного товариства "Краснодонвугілля" пообіцяло виплатити родинам загиблих гірників шахти імені 50-річчя СРСР більш як 1 мільйон гривень.
 
На шахті працює 1800 осіб, діє два очисних забої. Річний видобуток на шахті за 2006 рік становив 847 тисяч тонн. Лаву, в якій відбулася трагедія, мали ввести в експлуатацію через тиждень. На час трагедії там завершувався монтаж вугільного комбайну.

ВідеоЗнайдено тіла всіх загиблих шахтарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: