Підпільний дизель

Луганські прикордонники та співробітники СБУ на покинутій садибі виявили 150 метрів підпільного трубопроводу, яким перекачувалось дизельне пальне до Росії.

Прикордонники відділу прикордонної служби “Краснодон” разом з працівниками Служби безпеки України на покинутій садибі в районі селища Краснодарський Краснодонського району Луганської області виявили 150 метрів підпільного трубопроводу, який використовувався для перекачування дизельного пального.

Як повідомили УНІАН в Східному регіональному управлінні Держприкордонслужби, труба проходила по дну річки Велика Кам’янка до Російської Федерації. На нашій території трубопровід тягнувся до приватного сектора, далі через отвір в будинку був приєднаний до автомобіля „КамАЗ”, що стояв на подвір’ї. У кузові транспортного засобу знаходилася саморобна ємність, заповнена дизельним пальним - загалом близько 1100 літрів.

Власника автомобіля та господарів будинку на місці не було. Автомобіль разом із соляркою передано працівникам податкової, сума оцінки вилученого - 100 тисяч гривень.

Силами Луганських прикордонників трубопровід було знищено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: