Пірати атакували третій за тиждень танкер

Група озброєних бандитів на швидкісних катерах атакувала танкер біля берегів Нігерії.

Група озброєних бандитів на швидкісних катерах атакувала танкер біля берегів Нігерії. Під час нападу був викрадений один з членів екіпажа танкера - громадянин Румунії. Самому судну нанесені серйозні пошкодження, передає нігерійська служба безпеки.

Танкер MT Meredith з вантажем в 4 тисячі тонн дизельного палива прямував з Лагосу в Порт-Харкорт. Капітан запитав прибережну рятувальну службу про допомогу, оскільки в танкера поламаний двигун і надпалубні споруди, судно дрейфує.

Нагадаємо, що нігерійські бойовики захопили вже третє судно за тиждень. 18 січня озброєні бандити атакували вантажне судно MV Lamnalco англо-голландскої нафтової компанії Shell, вісім службовців компанії, що знаходилися на борту судна, були узяті в заручники. 14 січня компанія Exxon Mobil також повідомила про те, що її судно було захоплене нігерійськими бойовиками з Руху за Звільнення Дельти Нігера (MEND).

Нігерія є найбільшим виробником нафти на африканському континенті і експортує близько 2,5 млн барелів сирої нафти в день. Напад на судно - один з останніх актів бандитизму на морі в неспокійному нафтовидобувному районі Нігерії. Напади озброєних угрупувань в дельті річки Нігер на об'єкти Chevron, Shell і ряду інших нафтових компаній, а також викрадання іноземних фахівців з 2006 року понизили нафтовий експорт на 20%.

Читайте також:
Судновласник Faina вирішив збільшити викуп
Пірати звільнили 11 росіян
ООН обіцяє, що проблему піратства скоро вирішать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: