Пірати дозволили морякам з Faina зателефонувати додому

Екіпаж українського судна Faina просить не влаштовувати скандалу: їжа у них є, переговори тривають.

Майже всі члени екіпажа українського судна Faina, які вже три місяці перебувають у заручниках сомалійських піратів, змогли зателефонувати додому.

Про це повідомив 25 січня головний редактор інтернет-видання "Морський бюлетень – Совфрахт" Михайло Войтенко.

"Мені подзвонила родичка одного з членів екіпажа і повідомила, що він подзвонив додому і сказав, що чутки про хворих серед моряків не відповідають дійсності, стан здоров'я екіпажа задовільний", - розповів він.

За словами моряків, переговори йдуть, причому безпосередньо між судновласником і піратами, і, на їх погляд, влаштовувати скандали не треба.

"Все, що можна зробити, робиться, і пірати якщо і мають претензії, то не до української сторони, а до тих, хто їх якоюсь мірою контролює і з ким вони діляться викупом - старійшини, авторитети", - зазначає "Морський бюлетень".

За даними видання, в екіпажу Faina достатньо продовольства та води.

Українське судно прямувало до Кенії, коли було захоплене піратами 25 вересня в Індійському океані. На його борту знаходяться танки Т-72, гранатомети, зенітні установки, боєприпаси.

Екіпаж складається з 17 українців, двох росіян і латиша. Ще один громадянин Росії, капітан Володимир Колобков, помер невдовзі після захоплення судна від серцевого нападу.

Читайте також:

Судновласник Faina вирішив збільшити викуп
Моряки на Faina здорові
ООН обіцяє, що проблему піратства скоро вирішать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: