Пірати морять голодом екіпаж Faina

Родичі екіпажу із захопленого судна Faina стверджують, що полонені харчуються рисом та макаронами один раз на день.

Українські моряки на захопленому піратами судні Faina харчуються тільки рисом і макаронами, та й то лише раз на день. Про це в ефірі програми "Шустер live" на телеканалі "Україна" заявив Віктор Шаповалов – батько боцмана Дениса Шаповалова з посиланням на дані, отримані від свого сина під час телефонної розмови.

"М`яса вони давно не бачили. Перебої з постачанням прісної води і палива, що особливо страшно, тому що, як ви всі знаєте, в рев-камері лежить тіло капітана", - додав пан Шаповалов.

На даний момент  психологічна обстановка на судні "уляглася", екіпаж тримається згуртовано. Цю інформацію Шаповалов отримав від виконуючого обов`язки капітана Нікольського.

"Мабуть, до цього були якісь нюанси, - пояснив батько боцмана. - Але ви всі повинні зрозуміти це, тому що 17 людей у 12-метровій каюті. Ніякої гігієни, тому що в системі морська вода. Це зрозуміло – що якісь тертя, напевно, були. Але зараз вони все-таки якось знайшли точки контакту. Відносно здоров`я він сказав, що, звичайно, таких, особливих, випадків, про які писали засоби масової інформації, немає, але, звичайно, є шкірні захворювання і є шлункові захворювання, з якими вони поки що справляються своїми силами..."

Нагадаємо, Faina прямувала до Кенії, коли було захоплене піратами 25 вересня в Індійському океані. На його борту знаходяться танки Т-72, гранатомети, зенітні установки, боєприпаси.

Екіпаж судна складається з 17 українців, двох росіян і латиша. Ще один громадянин Росії, капітан Володимир Колобков, помер невдовзі після захоплення судна від серцевого нападу.

Читайте також:

Судновласник Faina вирішив збільшити викуп
Моряки на Faina здорові
ООН обіцяє, що проблему піратства скоро вирішать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: