Гроші, отримані за Sirius Star, вбили піратів

Пірати, які отримали викуп за Sirius Star, потонули під час повернення на берег.

vlada
AFP
Пірати, які отримали викуп за Sirius Star, потонули
П'ятеро піратів Сомалі, які покинули борт саудівського супертанкера Sirius Star після отримання викупу в 3 мільйони доларів, потонули під час повернення на берег, повідомляє британська газета Daily Mail.

Sirius Star захоплений 25 листопада 2008 року, став найкрупнішою здобиччю морських розбійників Сомалі - вартість нафти, що перевозиться їм, перевищує 100 мільйонів доларів. Спочатку пірати вимагали за звільнення судна викуп у розмірі 25 мільйонів доларів. Пізніше з'явилася інформація про те, що пірати в ході переговорів з власниками судна понизили суму викупу.

Як свідчить фотографія з одного з кораблів ВМС США, контейнер з викупом був скинутий на палубу супертанкера на парашуті.

Представник піратів Фарах Осман (Farah Osman) повідомив журналістів, що на моторному човні, в якому поверталася на берег одна з партій піратів, виникли розбіжності через поділ грошей.

Пірати відвернулися від управління човном, і сильна хвиля перевернула їх транспортний засіб.

"Погода була дуже погана, тому човен перекинувся і затонув. Ми знайшли п'ять тіл, двом вдалося допливти до берега, одна людина пропала безвісти", - сказав Фарах Осман.

За даними ООН, в 2008 році біля берегів Сомалі зареєстровано 120 випадків нападу піратів, були захоплені 35 торгових судів і 600 членів екіпажів. Наразі, за даними ЗМІ, в полоні у піратів Сомалі знаходяться 14 судів і близько 280 моряків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: