Пірати звільнили танкер з Ліберії

Сомалійські пірати звільнили танкер, захоплений в листопаді минулого року.

Пірати Сомалі звільнили танкер з хімічними речовинами з Ліберії, захоплений в листопаді 2008 року. На борту судна Biscaglia знаходилися 28 людей, з яких 25 були громадянами Індії і 3, - громадянами Бангладеш.

Здоров'ю звільнених членів екіпажу судна нічого не загрожує. При цьому, як передає Associated Press, не повідомляється, чи був заплачений викуп за звільнення судна.

Танкер Biscaglia під прапором Ліберії, що перевозив хімічні речовини, був захоплений піратами в Аденській протоці 28 листопада. На судні на момент нападу піратів знаходилася 31 людина. При цьому ірландцеві і двом британцям вдалося покинути танкер, вистрибнувши за борт.

Напади піратів на судна, що проходять біля берегів Сомалі, переросли в серйозну міжнародну проблему. Пірати, яких підтримують бандитські формуваннями Сомалі, регулярно захоплюють іноземні судна і вимагають за їхнє звільнення викуп.

За 2008 рік сталося понад 120 нападів, більше 35 суден було захоплено піратами, з вимогою виплати викупу за звільнення і утримувалися в заручниках понад 600 моряків.

Читайте також:

Судновласник Faina вирішив збільшити викуп
Пірати звільнили 11 росіян
ООН обіцяє, що проблему піратства скоро вирішать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: