Пірати звільнять супертанкер Sirius Star без викупу

Пірати Сомалі, що захопили саудівський супертанкер Sirius Star, на борту якого знаходилася нафта на 100 мільйонів доларів, відпустять його протягом 48 годин.

Про це повідомляє 1 грудня арабська газета "Аш-Шарк аль-Аусат" з посиланням на слова посла Саудівської Аравії в Кенії Набіль Ашура.

"Протягом найближчих 48 годин ми одержимо хороші новини про дозвіл кризової ситуації з нашим супертанкером. Ми дивимося на цю ситуацію з оптимізмом", - відзначив, зокрема, Ашур.

Президент Сомалі Абдулла Юсуф Ахмед (Abdullahi Yusuf Ahmed) підтвердив, що Sirius Star буде звільнений найближчим часом, при цьому, за його словами звільнення відбудеться без викупу.

"Це неправда, що пірати попросили викуп в мільйони доларів, - відзначив Абдуллаї Юсуф Ахмед. - Ми впевнені, що зусиллями вождів місцевих племен і урядовців судно успішно звільнять без викупу".

Раніше повідомлялося про те, що, захопивши супертанкер Sirius Star, пірати зажадали викуп в 25 мільйонів доларів, поставивши термін сплати протягом 10 днів. Пізніше сума викупу була знижена до 15 мільйонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: