Пірати розповіли, хто винний у зволіканні з викупом Faina

Сомалійські пірати звинувачують лондонських юристів у зволіканні з передачею викупу.

Про це повідомив один з піратів.

“Це все політичні ігри. Переговори ведуться через одного лондонського юриста. Ці юристи спеціально зволікають, заробляють гроші. Чим довше триватимуть переговори, чим довше там стоїть корабель, тим вищий у юристів гонорар”, - сказав він.

Співрозмовник агентства зазначив, що в цьому процесі “занадто багато посередників і занадто багато переговорів”. За його словами, цей самий лондонський адвокат уже вів справу, пов’язану з українським кораблем, торік. “Те саме сталося цього року – і знову телефонують лондонському адвокатові. А чому не американський, не український адвокат? Чому українці не беруть у тому прямої участі? Звідки взялись ці лондонські адвокати? “,- запитав пірат.

За його інформацією, адвокат уже отримав гроші викупу для передачі піратам. “Я знаю, що в адвоката є вже тих три мільйони, і навіть більше, і що він просто не хоче їх віддавати”, - сказав він, зазначивши, що на цьому наживається купа людей.

“Про сам викуп нічого не чути, усе брехня. Ніякого викупу не пропонують. Юрист із Лондона годує нас обіцянками, щодня каже “завтра, завтра”, - додав сомалійський пірат.
За його словами, зараз адвокати ведуть паралельно близько двадцяти справ, пов’язаних із сомалійськими піратами. “Це ціла корупційна мережа”, - зазначив він.

На запитання, чи вистачає заручникам їжі, він відповів, що їжу їм передавали востаннє чотири дні тому. “Зараз ми сидимо вже без їжі”, - сказав він.

“Взагалі у них поганий стан здоров’я, бракує їжі, труп у холодильнику, і не залишилося жодної надії…”, - додав він.

Співрозмовник агентства також повідомив, що пірати спілкуються з американцями. “Єдина надія на американців, вони розмовляють з піратами, питають, як справи, цікавляться, умовляють не робити якихось різких дій. Кажуть: не робіть того, не робіть того”, - розповів він.

Пірат також повідомив, що їм дуже допомагає “одна американська леді”, яка дуже добре знає ситуацію. “Вона дуже допомагає, проводить переговори, обіцяє навіть дійти до Конгресу. Але вони не можуть постачати їжу. Вони просто питають, як справи”, - сказав він.

17 грудня приблизно о 18.00 до англійської редакції УНІАН з-за кордону зателефонував незнайомий чоловік, який представився особою, яка “співчуває українським заручникам з корабля Faina. Незнайомий говорив англійською мовою з відчутним африканським акцентом. Він заявив, що хоче допомогти українським морякам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: