Після добової п'янки важкоатлетка задушила залицяльника і добила сокирою

Жінка задушила, а потім зарубала коханця через сильні залицяння.

Жінка-важкоатлетка задушила свого п'яного коханця через те, що він дуже сильно вимагав від неї інтимної близькості.

У селі Землянки у п'яному угарі чоловік почав вимагати від подруги інтимної близькості і спробував застосувати силу. Але молода жінка в минулому серйозно займалася спортом, і виявилася фізично сильніше.

Ніна та Сергій (імена змінені) вже досить тривалий час спілкувалися на тлі пристрасті до міцних напоїв. Жінка знімала будинок у селищі Землянки, а чоловік, за однією з версій, забезпечував Ніні і собі прожиток і сорокаградусні "розваги".

Саме тому під час однієї з пиятик виникла сварка. Сергій вважав, що раз вже він носить у будинок їжу і горілку, в порядку подяки непогано було б, якщо б Ніна з ним переспала. Жінка навіть в думках не могла допустити подібного.

Словесної відмови чоловіку було мало. Він спробував взяти своє силою - але крім суворої вдачі Ніна мала непогану фізичну підготовку. У минулому вона займалася важкою атлетикою. Тому у відповідь на свої домагання Сергій отримав у вухо, заспокоївся і пішов спати.

На ранок п'янка продовжилася, і разом з нею знову спалахнула пристрасть Сергія. Він, очевидно, зовсім забув, що його 36-річна подруга, хоч і старше на три роки, але набагато міцніше його фізично. Отримавши чергову відмову у сексі, чоловік схопив Ніну за горло. Та відбила його руки і штовхнула залицяльника. Сергій перекинувся разом зі стільцем назад і вдарився головою об одвірок. За мить жінка опинилася на ньому зверху і почала душити.

Коли він помер, Ніна за ноги відтягла свого горе-залицяльника в передпокій і якимось чином зачепила шафа з інструментами. Звідти на ногу жінці вивалилася сокира, - і в ту ж секунду важкоатлетка здалося, що її кривдник ворухнувся. Не роздумуючи, жінка вхопила інструмент і двома руками з розмаху вдарила Сергія по голові. Скільки було ударів - не пам'ятає, надто вже була п'яна. Єдине, що відбилося в пам'яті у Ніни, це кров з розрубаної голови. Перелякана жінка побігла до матері і розповіла про свій вчинок. Мати викликала міліцію.

Судмедексперти встановили, що Сергій помер від удушення, а сокирою Ніна рубала вже мертве тіло. Жінка співпрацює зі слідством, правда, розповіла все не відразу. Міліції довелося деякий час чекати, поки вона протверезіє - наслідки добової п'янки так швидко не проходять. Відносно Ніни порушено кримінальну справу за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Неповнолітня донька спортсменки залишилася під опікою бабусі.

Читайте також:

На Кіровоградщині чоловік зарубав сокирою студента-квартиранта

На Херсонщині п'ятеро робітників зарубали господаря-китайця

Уголовник зарубав матір та її доньок на першому побаченні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: