Після трагедії повертаються до життя

Дніпропетровськ після трагедії намагається повернутися до звичного життя, хоча штаб із ліквідації наслідків аварії ще працює.

Вибух у Дніпропетровську
УНІАН
Пошукові роботи в Дніпропетровську рятувальники вже припинили.
Дніпропетровськ після трагедії. Місто намагається повернутися до звичного життя. Штаб із ліквідації наслідків аварії ще працює, хоча пошукові роботи припинено. Уже в понеділок діти пІдуть до школи.

Постраждалі родини шукають житло. Із них одиниці хотіли б жити в тому самому районі. А на місці будинку посадять парк.

У навколишні будинки повертається буденне життя. В оселях з'являються газ та електрика. Діти з вимушених канікул знову йдуть на навчання. У їхній школі все ще працює штаб із надзвичайної ситуації, тож їх прихистить сусідня. Отже, зовні все майже так, як і раніше. Про те, що пережили, мешканці району воліють не говорити. Кожен розуміє: на місці цього будинку міг бути і їхній.

Побільшало роботи у психологів. У перші дні після аварії до них зверталися потерпілі, тепер приходять здебільшого свідки трагедії.

Коментує Наталя Ашина, психіатр: "Тепер якщо впродовж 4-х місяців ці люди не виговорять, не переживуть свій стрес, то це може назавжди і незворотньо деформувати особистість, з’являться фобії”.

Мешканці зруйнованого вибухом будинку
УНІАН
Мешканці зруйнованого будинку сподіваються, що обіцянки, які лунають зусібіч, не залишаться простими обіцянками.
Постраждалі поринули у вирішення проблем із нерухомістю. Тільки одиниці, кажуть ріелтори, просять підшукати їм житло в тому самому районі”.

Біля зруйнованого будинку сьогодні незвично тихо та малолюдно. Навіть роззяви вже надовго тут не затримуються.

До роботи взялися будівельники. Обіцяють, що за 3-4 тижні тут уже нічого не буде - порожнє місце. Навряд чи тепер його хтось розглядатиме як потенційний будмайданчик. Хто захоче будувати, тим більше жити на спогадах про трагедію.

Тому ідея створити на місці зруйновано будинку парк, що нагадуватиме про загиблих, зараз здається єдиним правильним рішенням.

ВідеоДніпропетровськ пробуджується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: