Пітерський міліціонер ґвалтував хлопчиків навіть у метро

Прапорщик ловив малолітніх хлопчиків та влаштовував із ними сексуальні збочення просто на вулиці чи у метрополітені.

"Педофіла в погонах" судять в російському Санкт-Петербурзі. Скандальна справа викликала широкий суспільний резонанс: прапорщик, співробітник відділу позавідомчої охорони, зґвалтував щонайменше п'ятьох дітей, причому один з випадків трапився у переповненому вагоні метро у годину пік.

Ґвалтівник у формі співробітника міліції з'явився в Петербурзі весною 2007 року. Тоді до правоохоронних органів надійшло перше звернення батьків, дитину яких зловив на вулиці, роздягнув і скоїв над нею "насильницькі дії сексуального характеру" чоловік у формі.

Аналогічний стався взимку 2008 року, коли схожа людина підкараулила в під'їзді 12-річного школяра, що повертався із занять. П'яний розпусник засунув хлопчикові руку в штани, а сам зайнявся мастурбацією. На погонах у правоохоронця теж були дві зірочки (що відповідає званню прапорщика).

Два схожі епізоди з насильницькими діями сталися прямо в метрополітені. Типаж чоловіка та жертв, які він обирав, співпадав.

У зв'язку зі всіма скаргами, що поступили, були порушені кримінальні справи.

Нарешті, в березні 2008 року був арештований 32-річний співробітник позавідомчої охорони Василеостровського району Денис Грибков. Тоді його звинувачували лише в перевищенні посадових повноважень (його та колегу затримали після того, як в одне з їх чергувань з табельної зброї був смертельно поранений таксист). Проте цей арешт дозволив згодом викрити збоченця і в сексуальних злочинах.

Оперативники звернули увагу на те, що приблизно в цей же час зійшла нанівець і хвиля зґвалтувань дітей в місті, скоєних людьми в погонах прапорщика. Слідчі припустили, що насильник міг бути позбавлений свободи за те чи інше правопорушення і у нього зникла можливість скоювати злочини.

Таким чином слідство вийшло на прапорщика Грибкова. Коли були проведені слідчі заходи, всі сумніви розвіялися - четверо з п'ятеро потерпілих його упізнали. Зібрані докази виявилися достатньо серйозними для нових звинувачень.

7 травня слідче управління Петербургу пред'явило Грибкову звинувачення за статтею "здійснення насильницьких дій сексуального характеру щодо явної неповнолітньої особи".

Читайте також:

У Рівному голий педофіл намагався зґвалтувати маленьку дівчину

Грузинські гінекологи торгували дітьми

В Казані за педофілію засудили вихователя кадетської школи

Багатодітний батько збив та зґвалтував 13-річну велосипедистку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: