Чи звільнять скандального помічника прокурора? (відео, повна версія)

Міліціонери затримали на бешкетуванні молодика, який відмовився їм підкоритися, бо він - помічник прокурора. Ним зацікавилася навіть ГПУ.

Докладніше про "пригоди" помічника прокурора - на відео ТСН.

Сьогодні, 10 жовтня, Генеральна прокуратура повідомила, що у зв'язку з повідомленням ТСН про інцидент з помічником прокурора Подільського району Києва Ярославом Стручком призначено комплексну перевірку. Результати перевірки, за повідомленням журналіста ТСН Сергія Кудімова, будуть відомі через 10 днів. 

Сам помічник прокурора сьогодні подав рапорт про звільнення, але його не прийняли. На даний момент Стручка відсторонили від виконання службових обов'язків.

Як повідомлялося, учора, 9 жовтня, журналісти ТСН вирішили перевірити слова нічного дебошира, то натрапили на справжню детективну історію. Посвідчення помічника прокурора Шевченківського району столиці пред'явив бешкетник під час затримання, але престижна палітурка від відвідань міліцейської дільниці не врятувала, як і повідомлення затриманого, що Ігор Суркіс - "його дядько".

У свою чергу президент футбольного клубу "Динамо-Київ" Ігор Суркіс про свого нібито небожа каже, що вперше чує і спростовує таку інформації.

Що ж до справжнього місця роботи чоловіка, якого затримали сьогодні вночі, то ТСН таки вдалося з'ясувати. Він справді виявився працівником прокуратури, от тільки іншого - Подільського району столиці.

ВідеоЯк помічник прокурора міліції погрожував

ВідеоП'яний виступ помічника прокурора (повна версія)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: