Побожний кореєць скоїв самогубство, розіп'явши себе на хресті

58-річний корейський водій таксі, який був побожним християнином, наклав на себе руки, розіп'явши сам себе на хресті.

Через тиждень після Великодня у Південній Кореї було знайдено тіло 58-річного чоловіка, розіп'яте на хресті. Після розслідування випадку поліція дійшла висновку, що це було самогубство.

Мертве тіло виявили на занедбаних територіях. Руки і ноги чоловіка були прибиті до хреста цвяхами, а сам загиблий був одягнений в одні труси і терновий вінок. Крім того, на його тілі знайдені сліди задушення і глибокий поріз під ребрами.

Загиблий виявився водієм таксі. За версією правоохоронців, він заподіяв собі смерть без сторонньої допомоги. Спочатку, як припустили слідчі, загиблий прибив цвяхами ноги, а потім підвісив себе за шию на хресті і встромив собі в бік ніж. Після цього чоловік зробив отвори у своїх руках і нанизав їх на цвяхи у хресті. Чоловік помер від задушення і втрати крові.

Деякі елементи процесу розп'яття поліція повторила в рамках слідчого експерименту, таким чином встановивши, що водій таксі міг накласти на себе руки самостійно.

Повідомляється, що кореєць був побожним християнином, і поліція пояснює спосіб його самогубства саме "глибокою релігійністю" водія.

Цікаво, що він тривалий час готувався до смерті. У його блокноті знайдені детальні записи про план розп'яття. Крім того, перед смертю чоловік закрив свій рахунок у банку і анулював контракт з мобільною компанією.

Читайте також:

У США підліток наклав на себе руки просто на сцені, під оплески глядачів

Папа Римський зняв з євреєв провину за розп'яття Христа

Астрофізик Стівен Хокінг спростував існування раю

Археологи знайшли цвяхи, якими розіп'яли Ісуса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: