Подружжя педофілів 4 роки ґвалтувало власних дітей

Прокуратура вимагає 41 рік тюремного ув’язнення для батька і 77 років для матері.

Суд Мальорки вирішує долю батьків-педофілів. За даними слідства і прокуратури, вони чотири роки підряд ґвалтували власних дітей, найстаршому з яких на той момент було десять років. Подружжю загрожує 118 років ув’язнення на двох.

Прокуратура Іспанії підозрює двох мешканців Мальорки в розтлінні власних дітей.

Подружжя, якому на даний момент 43 і 41 рік, постало перед судом Пальма-де-Мальорки. Їх звинувачують власні діти - старший син, донька і молодший син. Підлітки розповіли терапевтам і слідчим, що в період з 2000 по 2004 рік батьки неодноразово по черзі їх ґвалтували, примушували дивитися порнофільми, загравати один з одним. У 2002 році мати зв'язала старшому синові, якому на той момент було десять років, руки, щоб він не чинив опір батьку-содоміту.

Лікарям вдалося встановити, що в 11 років дівчинку позбавили цноти. Медики також виявили у неї загальмованість у розвитку. Хоча їй зараз 16 років, вона поводиться як 12-річна.

Судді звинувачують подружжя в зґвалтуванні, сексуальній провокації, розбещенні малолітніх. Прокуратура вимагає 41 рік тюремного ув’язнення для батька і 77 років для матері.

Подружжя заперечує свою провину. Матір назвала доньку "фантазеркою", до того ж ще й "сексуально стурбованою". Батько розповів слідчим, що в останні роки у них в будинку йде ремонт, тому в квартирі двері відсутні в принципі. На його думку, діти могли наслухатися з батьківської спальні чогось неправильного, після чого "нафантазували собі пригоду". Батьки підозрюють, що дітьми керувала бабуся, з якої подружжя давно у сварці.

Читайте також:

Мешканка Миколаївщини знімала на відео оргії з 4-річною дитиною

Пензенський маніяк 15 років ґвалтував і душив маленьких дівчат

Троє міліціонерів зґвалтували затриманого гумовою палицею

Міліціонер-педофіл 10 років безкарно ґвалтував дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: