Поліцейські підпалили безпритульного після того, як він намагався їх покусати

Волоцюга отримав опіки тіла. Його затримували уже більше 50 разів.

В американському місті Ланкастер (штат Огайо) безпритульний спалахнув після того, як поліція застосувала проти нього електрошоковий пістолет тазер.

31-літній Даніель Вуд нюхав якийсь хімічний засіб з балончика, після чого його почали переслідувати двоє поліцейських. Один з них схопив Вуда, проте, за його словами, він продовжував чинити опір – намагався укусити представника закону і ударити його ногою.

Тоді другий співробітник поліції після попередження про вживання електрошокового пістолета направив тазер на Вуда. Вогонь миттєво охопив безпритульний. Поліцейські відразу ж збили полум'я, але Вуд все одно отримав опіки на руках і грудях, повідомляє The Daily Mail.

Вуд зізнався, що вдихав пари від засобу для прибирання, аби отримати задоволення. Начальник поліції Ланкастера сказав, що з підозрюваним у результаті все гаразд, і відзначив, що поліцейські діяли так через агресивну поведінку Вуда.

За словами начальника поліції, його підлеглі не знали, що незадовго до арешту Вуд нюхав хімічну речовину і з цієї причини могло спалахнути полум'я, що і сталося.

Даніеля Вуда заарештовували вже більше 50 разів, цього разу його звинуватили в опорі арешту, нападі на поліцейського і токсикоманії.

Тазери знаходяться на озброєнні американської поліції вже декілька років. Пістолети дозволяють поліції затримати порушників за допомогою електрики - в результаті удару струмом потужністю 50 тис. вольт у людини тимчасово відмовляють м'язи.

Такі пристрої застосовуються в багатьох країнах світу. Правозахисники стверджують, що електрошокери набагато небезпечніший, ніж прийнято вважати. Зокрема, пострілом з тазера можна убити людину, оскільки струм може спровокувати серцевий напад.

У США і Канаді розслідувалися і було доведено декілька таких смертельних випадків. Як показує практика, поліцейські часто зловживають своїми повноваженнями, застосовуючи цей вид зброї.

Нагадаємо, у Китаї підлітків, які узалежнилися від Інтернету, лікують електрошоком. Про це стало відомо з розповідей пацієнтів, як пройшли курс "деінтернетизації" в клініці доктора Ян Юнсина в провінції Шаньдун.

Читайте також:

В Китаї Інтернет-залежність лікують електрошоком

Поліція Німеччини двічі арештовувала п'ятирічну дівчинку

Німецька поліція провела спецоперацію проти будильника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: