Пологи в дитячому таборі

Народивши в туалеті дитячого оздоровчого табору, 14-річна дівчинка викинула малятка з вікна другого поверху.

Крихітка дивом вижила, впавши з висоти більше трьох метрів. Відразу після того як під вікнами корпуси знайшли немовля, молода мама втекла. Боячись покарання, вихованка школи-інтернату номер 2 міста Іжевська Юлія, ретельно намагалася приховати від всіх, що знаходиться на восьмому місяці.

Перейми у дівчинки почалися, коли вона відпочивала в дитячому оздоровчому таборі "Березовий гай" Удмуртської Республіки. Того вечора підлітки прогулювалися повз корпусу 11, коли із-за кущів почули писк. Дитина була крихітна і вся в крові.

Про знахідку вихователі відразу повідомили в міліцію. Через годину напівживого малятка доставили в реанімацію. Огляд немовляти показав, що дівчинка народилася восьмимісячною. "Я не можу зрозуміти, як цей янголя вижило, її сам Господь оберіг! – говорить лікар - неонатолог Сергій Столбов. – Просто диво, що вона не загинула від крововтрати. Пуповина була не перев'язана, і малятко втратило стільки крові, що пульс ледве промацувався. А як ця крихітка не розбилася, впавши з такої висоти, взагалі незбагненно. Вона навіть пальчик собі не зламала – жодного перелому!"

Молода мама з'явилася в лікарні через два дні і попросила врятувати її. "Школярка звернулася до нас в украй важкому стані, - продовжує Сергій Столбов. - Кровотеча була настільки сильною, що її відразу відвезли на операцію. Ми три години вискрібали залишки плаценти. Прийди вона через день, було б вже пізно".

Юля потрапила в інтернат два роки тому, після того, як у неї померла мама. Вона виховувала дочку одна – батько кинув сім'ю, коли дівчинці було всього 3 року. Після операції Юлія розповіла, що її спокусив 15-річний вихованець інтернату, коли вона була одна в своїй кімнаті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: