Полювання на мафіозі триває

Італійська поліція затримала десятьох високопоставлених бойовиків сицилійської мафії.

Італійська поліція затримала у вівторок на Сицилії десятьох командирів "армії" бойовиків, які працювали на босів "Коза Ностри" Сальваторе та Сандро Ло Пікколо, затриманих минулого тижня, повідомив у вівторок журналістам представник правоохоронних органів.

За його словами, ця "армія" за наказами "хрещеного батька" та його сина – Сальваторе та Сандро Ло Пікколо – вимагала гроші у підприємців і контролювала розповсюдження наркотиків.

Затриманим пред'явлені звинувачення в незаконному носінні зброї, здирництві та розповсюдженні наркотиків.

Сальваторе та Сандро Ло Пікколо, що тривалий час ховалися від правосуддя, були затримані на початку минулого тижня в заміському будинку, куди вони приїхали для участі в зібранні мафіозних босів.

У вівторок в сицилійському місті Сиракуза правоохоронні органи провели ще одну операцію, затримавши 70 осіб, підозрюваних у причетності до місцевого мафіозного клану Боттаро-Аттаназіо. Їх також обвинувачують у рекеті, лихварстві та розповсюдженні наркотиків.

У цього клану конфісковані комерційні підприємства й нерухомість, яка, за даними слідчих органів, була придбана на гроші, здобуті злочинним шляхом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: