Потерпілих уже виписують

Наразі госпіталізовано 174 особи, що постраждали від аварії "фосфорного" потягу. Це на 18 людей менше, ніж днем раніше.

Львів
УНІАН
Здоров'я двох ліквідаторів аварії в критичному стані.

174 особи госпіталізовано через аварію поїзда з жовтим фосфором у Львівській області. 

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій. 

Станом на ранок 22 липня у медичних установах перебуває 174 особи, із них 46 дітей, з попереднім діагнозом "інгаляційне отруєння парами фосфору”. Як повідомляв iPlus, станом на ранок 21 липня було госпіталізовано 192 особи, із них 59 дітей.

Раніше, 18 липня, львівська обласна санепідстанція завершила аналіз проб атмосферного повітря, води в населених пунктах, розміщених поблизу місця катастрофи. За результатами дослідження, перевищення гранично допустимих норм концентрації фосфорного ангідриду й поліфосфатів не виявлено. 

У зоні події працює штаб Міністерства охорони здоров'я з ліквідації аварії.

У медичних установах забезпечено додаткову кількість ліжко-місць. 

Лікування постраждалих на Львівщині
УНІАН
На Львівщині госпіталізовано 174 людини.

У населених пунктах тривають заходи щодо ліквідації наслідків, пов'язаних з аварією.

Вчора також було повідомлено, що двоє військовослужбовців унаслідок отруєння фосфорними парами знаходяться в реанімаційному відділенні Військово-медичного клінічного центру Міноборони в Західному регіоні в стані середньої тяжкості. 

Ліквідація аварії на Львівщині
УНІАН
Ліквідація наслідків аварії на Львівщині триває.

Водночас Міністерство охорони здоров’я України спростувало інформацію про те, що до Буської центральної районної лікарні Львівської області з симптомами отруєння продуктами згоряння фосфору потрапила місцева 38-річна жителька села Боложинів і що вона перебуває в реанімації у важкому стані.

Як повідомила УНІАН прес-секретар міністра охорони здоров’я Олена Титарчук, яка перебуває з бригадою МОЗ на Львівщині, сьогодні о 14 годині згадану особу оглянула комісія у складі начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, доктора медичних наук, професора Ігоря Герича та головного токсиколога МОЗ України Бориса Шеймана. 

"Встановлено, що в жінки важке алкогольне отруєння. Діагноз підтверджено. А повідомлення, (про отруєння мешканки Боложиніва продуктами згоряння фосфору – УНІАН), яке проскочило в ЗМІ – це повна дезінформація", - наголосила прес-секретар міністра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: