Потерпілим виплатять компенсації

Президент Віктор Ющенко пообіцяв виплатити компенсації потерпілим від аварії потягу з жовтим фосфором у Львівській області.

Віктор Ющенко на місці аварії в Ожидові
УНІАН
Пообіцявши виплатити компенсації жертвам фосфорної катастрофи, Віктор Ющенко закликав не перебільшувати її наслідків.

Президент України Віктор Ющенко пообіцяв виплатити компенсації потерпілим від аварії потягу з жовтим фосфором у Львівській області, повідомляє прес-служба голови держави.

За словами Ющенка, на засіданні Ради національної безпеки й оборони України у п'ятницю було ухвалено рішення про компенсацію державою соціального, матеріального та іншого збитку від аварії. При цьому президент України закликав не перебільшувати її результату. 

Ожидів
УНІАН
У населених пунктах навколо місця катастрофи буде проведено профілактику.

За його словами, держава готова забезпечити проведення необхідної профілактики в 43 населених пунктах навколо місця катастрофи.

”Ми демонструємо цим бажання зняти всі загрози - реальні або уявні, які можуть виникати, навіть психологічно, в межах цієї ситуації", - сказав Ющенко.

Біля села Ожидів Буського району Львівської області 16 липня зійшли з рейок і перекинулися 15 цистерн з отруйним жовтим фосфором, шість із яких загорілися (всього в складі було 58 вагонів). Цистерни виходили з Казахстану до Польщі.

Пожежу загасили до ночі того ж дня. Ведуться роботи з ліквідації наслідків аварії.

Після інциденту було госпіталізовано 192 потерпілих, зокрема 59 дітей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: