Потужний вибух на російському заводі

В результаті вибуху на хімічному заводі в Іркутській області загинули чотири людини, ще четверо одержали поранення.

В результаті вибуху на хімзаводі в Іркутській області загинули чотири людини, ще четверо одержали поранення.

Вибух відбувся в 5:34 за московським часом (4:34 за Києвом) на ВАТ "Саянскхімія" в печі по виробництву дихлоретана. Для локалізації і гасіння пожежі до місця події були направлені 11 цистерн, п'ять одиниць спецтехніки, а також оперативна група ГУ МНС по Іркутській області.

Дві людини загинули відразу, ще два тіла були знайдені в ході розбору завалів. Виробничий процес тимчасово припинений, робітники евакуйовані, причина вибуху поки невідома.

За даними МНС, небезпеки забруднення на даний момент немає, хмара з небезпечними хімречовинами не утворилося, хоча дихлоретан дуже отруйний і його летючість збільшується при високих температурах. Не дивлячись на повідомлення про швидку локалізацію спалаху, очевидці відзначають, що стовп чорного диму над заводом був видний достатньо довго.

ВАТ "Саянскхімпласт", керований компанією "Ренова-Оргсинтез", є найбільшим російським виробником полівінілхлоридних смол. На підприємстві виготовляється 250 тисяч тонн даної продукції в рік, що складає 60 відсотків виробництва по РФ. У 2007 році на хімзаводі повинен був пройти капітальний ремонт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: