Повені в Кореї забрали 200 життів

Щонайменше 200 осіб загинуло та зникло безвісти в Північній Кореї під час повені, викликаної дощами, що тривають уже тиждень.

Повінь у Кореї
news.yahoo.com
Унаслідок повені без притулку лишилося близько 63 сімей.
Щонайменше 200 осіб загинуло та зникло безвісти в Північній Кореї під час повені, викликаної дощами, що тривають уже тиждень, повідомляє у вівторок агенція Associated Press із посиланням на представника Червоного Хреста в Північній Кореї.

За його словами, такі цифри надала північнокорейська сторона. Раніше Центральна телеграфна агенція (Північної) Кореї (ЦТАК) розповсюдила інформацію, що жертвами стихії стало "кілька сотень" людей.

Зокрема, йшлося, що зруйновано та затоплено більше 30 тисяч будинків, близько 63 тисяч сімей лишилися без притулку. Тисячі гектарів сільськогосподарських земель опинилися під водою, зруйновано сотні мостів, порушено залізничні лінії, багато районів залишилися без електрики.
Постраждали також об'єкти інфраструктури. Ушкоджено близько 540 мостів, щонайменше в 74 місцях постраждало залізничне полотно. Сильні дощі залишили деякі райони без світла та зв'язку.

Згідно з повідомленням ЦТАК, серйозного збитку завдано й столиці республіки - Пхеньяну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: