Повені в Судані

Повені в Судані спричинили до загибелі 83 чоловік. Ведеться евакуація мешканців найбільш постраждалих від стихійного лиха районів.

Повені в Судані
news.yahoo.com
Міноборони Судану веде рятувальні операції

Проливні дощі у деяких провінціях Судану викликали сильні повені та спричинили до загибелі 83 чоловік, повідомив у п'ятницю арабський супутниковий телеканал "Аль-Джазіра".

За словами офіційного представника Міноборони Судану Уд Відаа Алла, внаслідок повеней повністю зруйновано 33 тисячі будинків, серйозної шкоди завдано сільському господарству. У деяких містах на північ від Судану припинені заняття у школах.

Міністерство іригації Судану закликало жителів долини Ніла дотримуватися обережності та попередило стосовно можливої евакуації. Міноборони Судану веде рятувальні операції в тих регіонах Судану, які особливо постраждали від повеней.

У важкодоступних районах для евакуації людей використовуються літаки, повідомив Уд Відаа Алла телеканалу. Він також зазначив, що міністерство охорони здоров'я Судану докладає всіх зусиль, аби забезпечити жителів постраждалих районів необхідною медичною допомогою та не допустити поширення епідемій.

Раніше вже повідомлялося про загибель 49 чоловік у результаті повеней у Судані. Зливи, які обрушились на Судан на початку липня, зруйнували цілі села в Центральному та Східному Судані.

Повені в Судані
news.yahoo.com
Міністерство охорони здоров'я Судану докладає всіх зусиль, аби забезпечити жителів постраждалих районів необхідною медичною допомогою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: