Повінь у В'єтнамі: десятки жертв

Сильні дощі і повені на півночі В`єтнаму протягом останнього тижня спричинили загибель 82 людей, ще 5 вважаються зниклими безвісти.

Про це повідомив керівник держштабу країни по боротьбі з повенями і тайфунами, міністр сільського господарства і розвитку села Као Дик Фат.

Як передає Газета.ру, випадки загибелі людей зафіксовані у 12 провінціях, зокрема найзначніші (по 22 особи) - в столиці країни - Ханої та провінції Нгеан. Повністю зруйновано близько 200 і пошкоджено понад 180 тисячі житлових будинків, серйозно постраждали рисові поля на площі понад 200 тисячі гектарів і 26 тисяч гектарів водоймищ, в яких вирощують морепродукти, а також близько тисячі іригаційних об`єктів і дорожня мережа.

Повінь була викликана рекордними за останні 35 років дощами з рівнем опадів в Ханої - 545 міліметрів, на околиці міста - близько 900 міліметрів. Держштаб оцінив загальну матеріальну шкоду в результаті повені на суму понад 6,3 трильйонів донгів (близько 380 мільйонів доларів).

Зараз до В`єтнаму наближається дев`ятий з початку року тропічний тайфун Maysak. Сила вітру в його епіцентрі досягає 90 кілометрів на годину. В країні активно ведуться захисні роботи - у порти відкликають риболовецькі судна, зміцнюються греблі і житлові об`єкти, створюються запаси продовольства і медикаментів. У режимі готовності знаходяться близько 70 аварійно-рятівних суден і вертольотів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: