Пожежа на одеському ринку

Пожежа на одеському ринку, на щастя, обійшлася без людських жертв. Начальник майданчика категорично заперечує можливість навмисного підпалу.

На одеському ринку «7-й кілометр» згоріли павільйони і декілька контейнерів. Обійшлося без людських жертв, повідомили в прес-службі громадської організації «Народна свобода».

Пожежа виникла 29 травня приблизно о 16.00. За словами очевидців, вона почалася з продуктового намету, розташованого на «Рожевій вулиці» ринку. Через жару і відсутність засобів протипожежної безпеки полум'я вмить перекинулося на сусідні намети і павільйон з ігровими автоматами. Розташовані недалеко від місця події торгові контейнери поплавилися, а товар, що знаходився в них, став непридатним.

В повідомленні вказано, що, на щастя, під час пожежі на ринку вже не було відвідувачів, а металеві контейнери з товарами, що стоять поряд з осередком спалаху, були закриті. Жодна із згорілих торгових точок не була застрахована, тому підприємці зазнали матеріальні збитки, передає «УНІАН».

Як мовиться в повідомленні, начальник майданчика Олександр Бурлаков категорично заперечує можливість навмисного підпалу торгових наметів, оскільки, на його думку, причина пожежі очевидна – коротке замикання.

В повідомленні відзначено, що, незважаючи на великі збитки підприємців, слідча група не дала офіційного висновку про причини пожежі, тому що згорілі торгові точки юридично відсутні на генеральному плані ринку.
Адміністрація ринку поки не готова відповісти на питання, чи будуть відновлені ці торгові місця і чи потерпілим підприємцям запропонують інші умови для продовження діяльності, мовиться в повідомленні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: