Пожежа на сміттєзвалищі

Пожежників з Угорщини довелося викликати до райцентру Берегове, щоб загасити відкритий вогонь на місцевому сміттєзвалищі.

Пожежа на сміттєзвалищі
Пожежа на сміттєзвалищі
Загорілося воно начебто від спеки, але не відкидають і навмисного підпалу.

Купи сміття спалахують одна за одною, їх не встигають гасити водою й загортають екскаватором. На допомогу українським колегам прибувають угорські пожежники: до кордону кілька кілометрів і сморід чути навіть там.

У тому, що берегівське сміттєзвалище загорілося, чиновники звинувачують спеку. Скільки часу берегівцям доведеться дихати цим нестерпним смородом, не каже ніхто. Зазвичай такі пожежі гасити дуже тяжко.

Міненесники зізнаються, що легкі займання на цьому смітнику не дивина. Іноді люди самі підпалюють вивезене сміття.

Неофіційно чиновники повідомляють, що документів на цей смітник нема. Він нібито незаконний. Це видно неозброєним оком: сміття розкидане будь-де і будь-як. А зовсім поруч водозабір, який постачає воду у сусідні села.

Аби здихатися цього сорому, навіть маючи гроші, знадобиться кілька років. Та коштів у місцевому бюджеті нема - уся надія на угорських інвесторів. Ймовірно, ті погодяться вкласти кошти в облаштування українського смітника, щоб убезпечити своїх громадян від смороду.

ВідеоПожежа на сміттєзвалищі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: