Пожежа в Москві: 9 людей загинуло

У пожежі в інституті на південному сході Москви загинуло 9 і постраждали 48 чоловік.

Пожежа в інституті державного і корпоративного управління в Москві
NEWSru.com
Прес-служба ГУ МНС РФ по місту повідомляє, що в будівлі інституту були порушені правила пожежної безпеки
За останніми даними, внаслідок пожежі в інституті державного і корпоративного управління в Москві загинули 9 і постраждали 48 людей. 

Пожежа в інституті державного і корпоративного управління в Москві
NEWSru.com
Сигнал про спалах в інституті надійшов о 13:24 (12:24 за київським часом), о 13.27 (12:27 відповідно) перші пожежні підрозділи прибули на місце пожежі
Пожежа відбулася під час занять.

Причиною загибелі людей стало грубе порушення вимог пожежної безпеки, повідомив журналістам начальник Управління державного пожежного нагляду МНС Росії Юрій Ненашев.

За його словами, приміщення учбового закладу не було обладнано автоматичною сигналізацією, а також відсутня система димовидалення. Крім того, адміністрації інституту було наказано замінити електропроводку.

"При цьому жодне з виявлених порушень керівництвом вузу так і не було усунуто", - зауважив Ненашев. За даними МНС, у будівлі інституту знаходяться приміщення десяти орендарів.

Наразі відкрито телефон "гарячої лінії" психологічної допомоги МНС Росії, за яким потерпілі та їхні родичі можуть одержати допомогу психологів міністерства.

Сигнал про спалах в інституті надійшов о 13:24 (12:24 за київським часом), о 13.27 (12:27 відповідно) перші пожежні підрозділи прибули на місце пожежі.

На трьох поверхах будівлі відбулися обвалення дерев'яних конструкцій і утворилися завали. Пожежники і рятувальники продовжують розбирати частини обвалених перекриттів , у пошуках тіл загиблих.

Загальна площа пожежі в будівлі склала близько 1,5 тисяч квадратних метрів.

Московський інститут державного і корпоративного управління (МІДКУ) є недержавним вузом, він був заснований у 1995 році. В інституті шість факультетів. За адресою Машинобудування 1-а вулиця, будинок 5 розташований факультет корпоративного управління вузу.

Інститут готує управлінців для бізнес-сфери та державних структур, реалізовуючи при цьому програми корпоративного навчання.

Як повідомляє сайт інституту, його випускники "працюють у муніципальних органах влади, крупних акціонерних товариствах, холдингах і концернах".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: