Пожежі стихають

У боротьбі з лісовими пожежами в Південній Каліфорнії, які забрали життя восьми людей, вдалося локалізувати частину пожеж.

У боротьбі з масштабними лісовими пожежами в південній частині Каліфорнії наступив перелом - вдалося локалізувати частину пожеж, повідомив представник Лісового Департаменту штату.

У окрузі Сан-Дієго, що найбільш постраждав від вогню, повністю локалізовано чотири невеликі пожежі, загальна площа яких складала близько чотирьох квадратних кілометрів.

В той же час найбільша пожежа, що отримала кодову назву "Відьма", площею понад 790 квадратних кілометрів, локалізована лише на 20%.

Значно краще йдуть справи в окрузі Лос-Анджелес - там пожежникам вдалося зупинити розповсюдження вогню на загальній площі 170 квадратних кілометрів, крім того, на 85% локалізована велика пожежа "Ранчо". У окрузі Оранж пожежа "Сант'яго" площею близько 80 квадратних кілометрів локалізована наполовину.

Експерти підозрюють, що ця пожежа стала результатом підпалу.

Погодні умови сприяють боротьбі з вогнем: сильні вітру, які затруднювали використання авіації для гасіння пожеж, стихнули.

Загальна площа каліфорнійських пожеж склала близько 1,9 тисяч квадратних кілометрів. У зв'язку із стихійним лихом зі своїх будинків було евакуйовано близько мільйона людей. 

В окрузі Сан-Дієго вогнем знищені 1500 тисяч будівель і третина від загального об'єму урожаю авокадо в штаті. Збиток від пожежі оцінюється в мільярд доларів.

Напередодні в поліцію поступило повідомлення про пропажу двох людей, яких сусіди бачили останній раз 22 жовтня після розпорядження про евакуацію.

Представники поліції у будинку розшукуваних побачили, що будова повністю знищена вогнем. Останки двох людей були виявлені опісля декількох годин біля кам'яної кладки будинку.

Якщо експертиза підтвердить, що люди загинули у вогні, число жертв лісових пожеж в Південній Каліфорнії досягне трьох людей. Ще п'ятеро загинули під час евакуації, оголошеної для мільйона мешканців штату.

На даний момент також відомо про 78 потерпілих, 36 з яких – пожежники.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: