При пожежі в Росії загинуло 32 людини

У пожежі в будинку для пристарілих у Тульській області Росії загинула 32 людини.

Пошукові роботи в будинку для пристарілих у Тульській області в Росії, де напередодні сталася сильна пожежа, завершено. Загинула 32 людини.

Про це РИА Новости повідомив офіційний представник МНС РФ Віктор Бєльцов.

"Пошукові роботи завершено о 21.30 за московським часом (20.30 за Києвом). Остаточна кількість жертв трагедії становить 32 людину", - сказав він.

За словами Бєльцова, в розбиранні завалів і роботах на місці події брали участь 480 людей із МНС та інших відомств.

Як повідомляють РИА Новости, ймовірною причиною пожежі стало замикання електричної проводки. Про це сказав начальник управління Держпожежнагляду МНС Росії Юрій Ненашев.

"За попередніми даними, причиною спалаху став аварійний режим роботи електромережі в одній із житлових кімнат на другому поверсі. За словами очевидців, у кімнаті задимилася люстра, потім вона впала, і вогонь перекинувся на речі та меблі", - сказав Ненашев.

Він нагадав, що раніше під час перевірок пожежні інспектори вказували в розпорядженнях, що електропровідка в будівлі знаходиться в пожежонебезпечному стані, проте ці порушення так і не були усунені.

Представник МНС відзначив, що зіграло свою трагічну роль те, що в будинку для літніх людей не було пожежної сигналізації та системи сповіщення про пожежу.

Повідомлення про спалах надійшло до служби "01" приблизно за півгодини після того, як почалася пожежа, розповів Ненашев.

Проте до великих жертв, на його думку, призвела не тільки й не стільки відсутність систем протипожежного захисту, скільки неправильні дії персоналу установи.

"У будівлі було чотири драбини, і всі вони були вільні. Їх цілком би вистачило, щоб вчасно вивести всіх людей. Проте персонал почав виводити людей з першого поверху, а не з другого, де виникла пожежа. Таким чином, неправильний напрям евакуації, судячи з усього, і призвів до таких великих жертв", - сказав представник МНС.

Ненашев додав, що велика кількість жертв пояснюється також і тим, що літні люди через слабке здоров'я гірше переносять отруєння димом і гинуть на пожежах швидше, ніж молоді. Крім того, відзначив він, літні люди гірше орієнтуються при пожежі та менш адекватно оцінюють ситуацію, тобто, врятуватися їм складніше.

Представник МНС також повідомив, що в даний час пожежні та слідчі прокуратури з'ясовують, скільки людей із обслуговуючого персоналу знаходилося у момент пожежі в будинку.

"За штатом їх повинно бути 20 людей, але, скільки їх було насправді, ще належить з'ясувати. У нас є сумніви в тому, що персоналу було достатньо", - додав він.

За його словами, зараз на місці події працює головний державний інспектор із пожежному нагляду МНС Росії Геннадій Киріллов.

Пожежа в будинку в селищі Вельє-Нікольськоє в 30 кілометрах на південний захід від Тули сталася в неділю. Площа спалаху досягла 1,7 тисяч квадратних метрів.

За фактом пожежі в будинку порушено кримінальну справу по частині 3 статті 219 - порушення правил пожежної безпеки, здійснене особою, на яку покладався обов'язок за їхнім дотриманням, що призвело через необережність до смерті двох або більше осіб.

На місці події працює слідча група.

ВідеоПожежа в Тульській області

ВідеоПожежа у Тульській області. Загинула 31 людина

ВідеоПрипинили пошукові роботи на місці трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: