Прибуток кінопіратів більший, ніж наркодилерів

Розвинена система кінопіратства в Україні зменшує надходження нових фільмів у вітчизняних прокат.

Кінопірати
Заробіток від контрабандних дисків у вісім разів більший, ніж від торгівлі героїном , свідчать статистичні дані.

Причиною тому слугує доступність такого бізнесу та легкість передбаченого покарання. Верхона рада досі не ухвалила закон про більш жорстоке покарання за кінопіратство. У діючому передбачено лише адміністративне покарання у розмірі кількох неоподаткованих мінімумів.

Україна займає друге місце після Мексики за масштабами відеопіратства. За словами кінопрокатників, це робить країну менш привабливою для кінодистриб`юторів, тому новинки кіно потрапляють до України після Європи та Америки.

Вітчизняні кінотеатри зацікавлені у виявленні кінопіратів. За допомогою маркувань, які мають усі копії фільмів, можна визначити, у якому кінотеатрі знімалося піратське відео. Наступного разу до нього можуть не привезти чергову прем’єру. Керівники кінотеатрів влаштовують рейди ринками, купують на розкладках неліцензійні диски та відправляють їх до кіновиробників, щоб визначити, де зробили копію.

Окремим питанням залишається кінопіратство в інтернеті. Навіть за годину після прем’єри можна знайти будь-який фільм в мережі. В цьому зацікавлені провайдери, які таким чином збільшують кількість відвідувачів на своїх сайтах.

Докладніше дивіться у сюжеті ТСН.


Читайте також:
Міліція почала активну боротьбу проти піратства
В Ірландії користувачів файлообмінників відключатимуть від інтернету
95% музики скачується з Інтернету незаконно

ВідеоУкраїна - друга в світі за розвитком кінопіратства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: