Причиною падіння вертольота на Алтаї могло бути погане паливо

Найбільш вірогідною причиною катастрофи вертольота Мі-8, в якому знаходилися високопоставлені чиновники, є версія про неякісне паливо.

Найбільш вірогідною причиною катастрофи вертольота Мі-8 компанії "Газпромавіа" на Алтаї 9 січня, в якому знаходилися високопоставлені чиновники, є версія про неякісне паливо. За версією прокуратури, на неякісне паливо вказує, зокрема, той факт, що заправлений цим же гасом один з літаків рятувальників, за деякими даними, не зміг піднятися в повітря.

"Для проведення експертизи вже відібрані зразки авіапалива, яким заправлявся вертоліт... Зразки палива для перевірки його якості узяті в місцях трьох останніх заправок вертольота - на аеродромах в Томську, Бійську і Горно-Алтайську", - сказала старший помічник західно-сибірського транспортного прокурора Оксана Горбунова.

За словами офіційного представника Слідчого комітету при прокуратурі РФ Володимира Маркіна, в рамках розслідування розглядатимуться всі версії, у тому числі несприятливі погодні умови, несправність техніки і помилка пілота. Проте на даний момент всі вони виглядають не дуже переконливо, наголошується в публікації.

Так, погодні умови у момент катастрофи були ідеальні - морозно, сонячно, безвітряно при абсолютній видимості. Версія про несправність техніки не викликає довіри в компанії-власника вертольота, що розбився.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: