Причиною пожежі у Комі назвали відсутність сигналізації

У результаті пожежі загинули 23 людини - 18 жінок і 5 чоловіків у віці від 67 до 90 років.

Продовжується розслідування пожежі в Будинку ветеранів в селі Під'єльськ Корткероського району Республіки Комі, в результаті якого загинули 23 людини - 18 жінок і 5 чоловіків у віці від 67 до 90 років. Керівництво Слідчого комітету при прокуратурі РФ узяло під контроль розслідування за фактом пожежі. 3 лютого в республіці оголошений день трауру.

Фахівці МНС Росії вивчили обставини виникнення і розвитку пожежі і дійшли висновку, що причинами трагедії стали відсутність пожежної сигналізації і пізнє повідомлення про пожежу. Як повідомили ІТАР-ТАРС в Управлінні МНС, затримка склала 30-40 хвилин.

Серед інших чинників називається віддаленість пожежних підрозділів від місця пожежі і погані дорожні умови, оскільки цього дня була ожеледь, похилий вік і хворобливий стан проживаючих в інтернаті, а також нечисленність обслуговуючого персоналу, здатного забезпечити евакуацію проживаючих.

Як повідомлялося раніше, врятувалися тільки троє літніх людей. Вони госпіталізовані в терапевтичне відділення республіканської лікарні. За даними міністерства охорони здоров'я Комі, у двох з них незначні травми, але їх життю ніщо не загрожує.  

Читайте також:

У Комі згорів будинок ветеранів: 23 загиблих

Будинок ветеранів у Комі могли спалити, щоб приховати вбивство

Через спеку в Австралії загинули більше 20 людей


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: