Пригод на переїздах і коліях стало менше

"Укрзалізниця" повідомила про те, що цього року кількість пригод на залізничних коліях і переїздах скоротилася на 6,5%.

Аварія на Дніпропетровщині
УНІАН
Остання гучна аварія на залізниці сталася в минулу неділю, коли пасажирський потяг врізався у вантажний. Втім, це було не на переїзді.
Упродовж дев`яти місяців 2007 року на залізницях України сталося 578 надзвичайних пригод, проти 618 минулого року, що на 6,5% менше порівняно з аналогічним періодом 2006 року. 

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці". 

Згідно з повідомленням, кількість серйозних інцидентів зменшилась на 7 випадків (на 25%). 

Загалом за січень-вересень 2007 року на залізничних переїздах і коліях "Укрзалізниці" сталося 138 випадків ДТП – на 30 більше від аналогічного періоду минулого року. Зокрема 128 - на переїздах і 10 на коліях поза переїздами, в яких загинули 34 людини і 60 були травмовані. 

Всі ДТП допущено з вини водіїв транспортних засобів, відзначають у відомстві. 

Кількість загиблих у ДТП виросла на 10 осіб - з 24 до 34, а кількість травмованих зменшилась з 61 до 60 осіб. 

Як наголошується в повідомленні, на 2008-2012 роки "Укрзалізниця" розробила проект Державної програми підвищення безпеки руху на залізницях України. 

У програмі передбачена низка заходів, серед основних збільшення обсягів модернізації і капітального ремонту шляхів, стрілочних переводів, оновлення колійної техніки, оновлення рухомого тягового парку і парку пасажирських вагонів, встановлення додаткових сигнальних пристроїв на залізничних переїздах, модернізація господарств автоматики і зв`язку, електрифікації і електропостачання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: